Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fournitures - 669448-2022
Tchéquie-České Budějovice: Préparations médicales, excepté consommables dentaires
2022/S 233-669448
Avis de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dodávka léčiv dle ATC skupiny L01FF01 NIVOLUMAB
Numéro de référence: 310/2022/HB
II.1.2)Code CPV principal
33697000 Préparations médicales, excepté consommables dentaires
II.1.4)Description succincte:
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků dle ATC skupiny L01FF01 NIVOLUMAB pro Nemocnici České Budějovice, a.s. v souladu s platnou právní úpravou.
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 71 410 000.00 CZK
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Průběžné dodávky léčivých přípravků dle ATC skupiny L01FF01 NIVOLUMAB pro Nemocnici České Budějovice, a.s. v souladu s platnou právní úpravou v rozsahu, v jakém se právní předpisy vztahují na dodávky léčivých přípravků a v souladu s provozními předpisy zadavatele.