Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Vaste- en mobiele telefonie en Klant Contactcentrum
II.1.2)Code CPV principal64200000 Services de télécommunications
II.1.4)Description succincte:
Europese aanbesteding in 2 percelen:
• Vast en mobiele telefonie
• Klant Contact center applicatie voor CAI
Onder vast en mobiel vallen alle reguliere vaste telefonie diensten en mobiele telefonie diensten:
• Alle vaste telefonie (op hoofd- en nevenlocaties) die momenteel gekoppeld is op de bedrijfstelefonie centrale;
• Alle nummerblokken die geregistreerd staan op naam en gekoppeld zijn op de bedrijfstelefonie centrale en de vast-/mobieloplossing, te weten: 0900-nummerreeksen, 030-nummerreeksen en 088-nummerreeksen;
• Nummers als: 116-006
• En alle mobiele telefoniediensten:
Alle mobiele nummers en abonnementen t.b.v. smartphones en tablets;
• Mobile Device Management, de beheeromgeving voor alle mobiele abonnementen.
Klant Contact Center applicatie:
• Alle contactcenter functionaliteit en beheer en doorontwikkeling
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Vaste- en mobiele telefonie
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)64227000 Services de télécommunications intégrés
II.2.4)Description des prestations:
1156000 euro voor 4 opeenvolgende jaren (op basis van historische gegevens)
Klantcontactcenter applicatie voor CAI
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)64211000 Services de cabines téléphoniques publiques
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionPrix