Avis d'attribution de marché – secteurs spéciaux
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Комбинирани услуги за доставка на електрическа енергия
II.1.2)Code CPV principal09310000 Électricité
II.1.4)Description succincte:
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)09310000 Électricité
II.2.4)Description des prestations:
доставка на активна електрическа енергия ниско напрежение и високо напрежениекъм балансираща група за обекти.
Реализиране на произведената електрическа енергия от възобновяеми енергийни източници на Възложителя. За всеки един обект за енергийно производство на Възложителя.