2. Az eljárásban való részvétel ajálati biztosíték fizetéséhez kötött. Ennek mértéke: 10 000 000 HUF. Az ajánlati biztosítékot az ajánlattételi határidő lejártáig „Békéscsabai repülőtér fejlesztése - tervezés - ajánlati biztosíték” közlemény feltüntetésével, az ajánlatkérő OTP Bank Nyrt-nél vezetett 11733003-15345008-00000000 számú számlájára kell befizetni vagy átutalni. Az ajánlati biztosíték a Kbt. 54. § (2) bekezdésének megfelelően teljesíthető. További információk a közbeszerzési dokumentumokban.
5. Ajánlatkérő nem teszi lehetővé a gazdálkodó szervezet létrehozását.