Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 670874-2022
Submission deadline has been amended by:  713997-2022
Polen-Łódź: Laborreagenzien
2022/S 233-670874
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ZP/97/2022 - Dostawa zestawów odczynnikowych, materiałów kontrolnych, kalibratorów i części zużywalnych wraz z dzierżawą sprzętu do wykonywania badań dla Instytutu „CZMP”
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/97/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów odczynnikowych, materiałów kontrolnych, kalibratorów i części zużywalnych wraz z dzierżawą sprzętu do wykonywania badań dla Instytutu „CZMP”
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet nr 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
38434000 Analysatoren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pakiet nr 1 - Zestawy odczynników do oznaczania parametrów z zakresu serologii chorób zakaźnych, materiał kontrolny, kalibratory i części zużywalne wraz z dzierżawą czytnika ELISA z niezbędnym wyposażeniem (zestaw: czytnik, inkubator, płuczka, zestaw komputerowy) - na okres 24 miesiące
Pakiet nr 2
Los-Nr.: 2
Pakiet nr 2 -Zestawy odczynnikowe do oznaczania glukozy metodą oksydazową - na okres 24 miesięcy
Pakiet nr 3
Los-Nr.: 3
Pakiet nr 3 - Zestawy odczynników do wykrywania płodowych krwinek czerwonych w krwi matki metodą Kleihauera-Betke - na okres 24 miesięcy
29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 670874-2022
Polska-Łódź: Odczynniki laboratoryjne
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: ZP/97/2022
II.1.2)Główny kod CPV
33696500 Odczynniki laboratoryjne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
38434000 Analizatory
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3