II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 285-6
Referenznummer der Bekanntmachung: 702101456
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44462000 Firstenstempel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44462000 Firstenstempel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zakup: ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-29 L-750 ŚRUBA HAKOWA TR20X4 TYP ŚREDNI GR.ŚCIANKI MIN 2,9MM - ilość szacunkowa:8598 kompletów
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Zakup: ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-29 L-800 ŚRUBA HAKOWA TR20X4 TYP ŚREDNI GR.ŚCIANKI MIN 2,9MM - ilość szacunkowa:45388 kompletów
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Zakup: ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-29 L-1000 ŚRUBA HAKOWA TR20X4 TYP ŚREDNI GR.ŚCIANKI MIN 2,9MM - ilość szacunkowa:13509 kompletów
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Zakup: ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZA V-32/V-36 L-300 ŚRUBA HAKOWA TR20X4 TYP CIĘŻKI GR.ŚCIANKI MIN 3,2MM - ilość szacunkowa:1649 kompletów
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Zakup: ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZA V-32/V-36 L-500 ŚRUBA HAKOWA TR20X4 TYP CIĘŻKI GR.ŚCIANKI MIN 3,2MM - ilość szacunkowa: 28797 kompletów
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Zakup: ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZA V-32/V-36 L-600 ŚRUBA HAKOWA TR20X4 TYP CIĘŻKI GR.ŚCIANKI MIN 3,2MM - ilość szacunkowa: 55142 kompletów
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Zakup: ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZA V-32/V-36 L-750 ŚRUBA HAKOWA TR20X4 TYP CIĘŻKI GR.ŚCIANKI MIN 3,2MM - ilość szacunkowa: 58854 kompletów
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Zakup: ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZA V-32/V-36 L-800 ŚRUBA HAKOWA TR20X4 TYP CIĘŻKI GR.ŚCIANKI MIN 3,2MM - ilość szacunkowa: 79133 kompletów
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Zakup: ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZA V-32/V-36 L-1000 ŚRUBA HAKOWA TR20X4 TYP CIĘŻKI GR.ŚCIANKI MIN 3,2MM - ilość szacunkowa: 18819 kompletów
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Zakup: ROZPORA RUROWA REGULOWANA V-25/V-29 L-500-750 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - ilość szacunkowa: 2408 kompletów
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Zakup: ROZPORA RUROWA REGULOWANA V-25/V-29 L-750-1000 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - ilość szacunkowa: 300 kompletów
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Zakup: ROZPORA RUROWA REGULOWANA V-32/V-36 L-400-500 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - ilość szacunkowa: 641 kompletów
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Zakup: ROZPORA RUROWA REGULOWANA V-32/V-36 L-500-750 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - ilość szacunkowa: 4770 kompletów
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
Zakup: ROZPORA RUROWA REGULOWANA V-32/V-36 L-600-850 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - ilość szacunkowa: 2820 kompletów