Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Paslaugos - 671668-2022
Čekija-Brno: Programinės įrangos tiekimo paslaugos
2022/S 233-671668
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Paslaugos
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Licence Microsoft 365 Aps v programu CSP
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
72268000 Programinės įrangos tiekimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na 4 roky na zajištění přístupu a práva užívání on-line služeb, a to Microsoft 365 Apps, v rámci licenčního programu Microsoft Cloud Solution Provider (CSP) pro potřeby zadavatele. Rámcová dohoda bude uzavřena bez obnovení soutěže s jedním dodavatelem. Zadávání jednotlivých veřejných zakázek dle rámcové dohody bude probíhat formou objednávek. Podrobněji jsou požadavky na předmět plnění uvedeny v zadávací dokumentaci, zejména v její příloze č. 1 (Technické podmínky - specifikace požadovaného plnění) a v příloze č. 3 (Obchodní podmínky - závazný vzor Rámcové dohody).
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
72260000 Su programine įranga susijusios paslaugos
72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
72261000 Programinės įrangos palaikymo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: