II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 332-1
Referenznummer der Bekanntmachung: 702101435
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38431100 Gasspürgeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postęp. o udziel. zam. sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dn.11 września 2019 r. (Dz.U.poz.2019 ze zm.) zwanej dalej ustawą Pzp.
2 .Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Art 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddz. PGG S.A. Szczegółowy opis zawarto w SWZ.
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38431000 Erkennungsgeräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
METANOMIERZ MIKROPROCESOWY MM-4 0-100% CH4 IP min. 54 Z GŁOWICĄ POMIAROWĄ WSPÓŁPRACUJE Z SYSTEMEM BEZPIECZEŃSTWA SMP. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 36 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 2
CZUJNIK SYSTEMOWY METANU SC-CH4/N 0-100%CH4 DWUZAKRESOWY 0-2%CH4; 30-80% CH4 WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALAMI TELEMETRYCZNYMI KSP-1, KSP-2, KSP-3. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 10 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 3
CZUJNIK SYSTEMOWY TLENKU WĘGLA SC-CO/N ZAKRES 0-200PPM CO IP min. 54 WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALAMI KSP-1, KSP-2, KSP-3. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 13 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 4
CZUJNIK STĘŻENIA TLENKU WĘGLA MCO 2XZAKRESOWY 0-200PPM/0-1000PPM CO IP min.54 WSPÓŁPRACUJE Z SYSTEMEM BEZPIECZEŃSTWA SMP. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 19 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 5
GŁOWICA POMIAROWA 62.14 METANOMIERZ MIKROPROCESOROWY MM-2PW. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 56 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 6
KLAWIATURA KALIBRACYJNA KB-1 5894 METANOMIERZ MIKROPROCESOROWY MM-2PW. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 27 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 7
METANOMIERZ MIKROPROCESOROWY STACJONARNY MM-2PW 0-100% CH4 SYSTEM MONITOROWANIA PARAMETRÓW ŚRODOWISKA WSPÓŁPRACUJE Z SYSTEMEM BEZPIECZEŃSTWA SMP. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 33 sztuki. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 8
CZUJNIK RÓŻNICY CIŚNIEŃ MRC Z SYMETRYCZNYM ZAKRESEM POMIAROWYM -1250+1250PA IP min. 5 WSPÓŁPRACUJE Z SYSTEMEM BEZPIECZEŃSTWA SMP. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 7 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 9
CENTRALKA DOŁOWA MINIATUROWA CYFROWA MCCD-01 SYSTEMY MONITOROWANIA PARAMETRÓW ŚRODOWISKA WSPÓŁPRACUJE Z SYSTEMEM BEZPIECZEŃSTWA SMP. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 22 sztuki. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 10
CENTRALKA SYGNAŁÓW ANALOGOWYCH CSA-2 27MA 12V 4 TORY POMIAROWE WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALĄ TELEMETRYCZNĄ CST-40. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 15 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 11
CENTRALKA SYGNAŁÓW DWUSTANOWYCH CSD-1 IP min. 54 WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALĄ TELEMETRYCZNĄ CST-40. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 9 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 12
CZUJNIK STĘŻENIA TLENKU WĘGLA CSCO-1 0-1000PPM CO POMIAR CIĄGŁY WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALĄ TELEMETRYCZNĄ CST-40. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 15 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 13
CZUJNIK STĘŻENIA TLENKU WĘGLA CSCO-2 0-1000PPM CO POMIAR CIĄGŁY PRZEZ DYFUZJĘ WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALĄ TELEMETRYCZNĄ CST-40. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 17 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 14
METANOMIERZ MIKROPROCESOROWY STACJONARNY CSM-1 0-100% CH4 WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALĄ TELEMETRYCZNĄ CST-40 (A) (C). Szacunkowa ilość dostaw wynosi 35 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 15
CZUJNIK STĘŻENIA TLENU CSO-2 0-25% O2 -10+40C 4MA IP min. 54 POMIAR CIĄGŁY WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALĄ TELEMETRYCZNĄ CST-40. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 10 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 16
METANOMIERZ MIKROPROCESOROWY STACJONARNY CSM-3 0-100%CH4 WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALĄ TELEMETRYCZNĄ CST-40(A)(C). Szacunkowa ilość dostaw wynosi 6 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 17
METANOMIERZ MIKROPROCESOROWY STACJONARNY CSM-3M 0-100%CH4 WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALĄ TELEMETRYCZNĄ CST-40(A)(C). Szacunkowa ilość dostaw wynosi 6 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 18
CZUJNIK STĘŻENIA DWUTLENKU WĘGLA CSCD-3I 40MA 0-5% C02 IP min. 54 POMIAR CIĄGŁY -10C+40C WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALĄ TELEMETRYCZNĄ CST-40A. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 6 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 19
TERMOMETR KANAŁOWY CSTK-2 POMIAR CIĄGŁY - 20+50C IP min.54 POBÓR PRĄDU 4,6MA 12V WYMIAR ZEW.100X78X82MM SONDA L-450 WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALĄ TELEMETRYCZNĄ CST-40/CST-40(A)(C). Szacunkowa ilość dostaw wynosi 10 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 20
CZUJNIK RÓZNICY CIŚNIEŃ CSPD-4 TYP 1250 12V DC 1250PA -10+40C IP min.54 ROZDZIELCZOŚĆ 1PA POMIAR CIĄGŁY WSPÓŁPRACUJE Z CENTRALĄ TELEMETRYCZNĄ CST-40/CST-40(A). Szacunkowa ilość dostaw wynosi 11 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 21
Zadanie nr 21 obejmuje 21 pozycji asortymentowych z możliwością składania ofert na poszczególne pozycje. Szacunkowa ilość dostaw wynosi 1 306 sztuk. Szczegółowy opis i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.