Savanoriškas išankstinis skaidrumo skelbimas
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Nakup sistemske strežniške infrastrukture in delovnih postaj za nadgradnjo RIS/NIS in PACS sistema Onkološkega inštituta Ljubljana in za program DORA za sklope 2, 6, 12
Nuorodos numeris: JN-0031/2022
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)48800000 Informacinės sistemos ir serveriai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: