Ne bucurăm să vă anunțăm că veți putea utiliza noua versiune a portalului TED începând cu 29.1.2024 (dată orientativă, care rămâne de confirmat). Citiți-ne articolul pentru a afla care sunt îmbunătățirile și noile funcționalități și ce înseamnă acestea pentru utilizatori!
Există unele erori care afectează modul în care sunt afișate anunțurile din formularele electronice. Încercăm să rezolvăm problema. Între timp, vă rugăm să consultați pagina noastră dedicată pentru mai multe informații și îndrumări.
Au început înscrierile la cel de-al 4-lea atelier cu reutilizatorii TED, care va avea loc la 14 decembrie 2023.
Bunuri - 672041-2022
România-Brașov: Piese pentru locomotive sau material rulant feroviar sau de tramvai; echipament pentru controlul traficului feroviar
2022/S 233-672041
Anunț de participare – utilități
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Indicator digital pentru stabilire nivel motorină automotor DESIRO SR 20 D ~ S.R.T.F.C. Brașov
Număr de referinţă: SRTFCBV LD 49/2022 , cod unic de identificare A1- RO11054545-2022–2578
II.1.2)Cod CPV principal
34630000 Piese pentru locomotive sau material rulant feroviar sau de tramvai; echipament pentru controlul traficului feroviar
II.1.4)Descriere succintă:
Achiziția 40 bucăți indicatoare digitale pentru stabilirea nivelului notorinei din instalația de combustibil la automotoarele DESIRO SR 20 D din parcul Depoului Sibiu conform cerințelor Caietului de sarcini nr. BV 21 1/433/25.02.2022.
Valoarea estimată a achiziției = 69.000 lei fără TVA
Operatorii economici vor putea solicita clarificari cu 18 zile inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor, entitatea contractanta răspunzând in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare cu 11 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Entitatea contractanta va raspunde doar la solicitarile de clarificari adresate de operatorii economici pana la termenul stabilit.
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 69 000.00 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: