Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Marché maîtrise d'oeuvre Opération "2 Rives" sur la Commune de Sainte Suzanne
Nuorodos numeris: 2022049
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71221000 Architektūrinės pastatų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
La présente consultation est organisée en vue de l’attribution d’un marché de maîtrise d’œuvre pour la réalisation de l'opération «Deux Rives – 50 logements LLS/LLTS sur la commune de Sainte-Suzanne »
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71221000 Architektūrinės pastatų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: