Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Prekės - 672713-2022
Graikija-Athina: Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
2022/S 233-672713
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Prekės
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
«Αναβάθμιση κεντρικής υποδομής των συστημάτων διαλειτουργικότητας», στο πλαίσιο της δράσης «Ενίσχυση εθνικής υποδομής για τα συστήματα διαλειτουργικότητας»
Nuorodos numeris: Υπ' αριθ. 10/2022 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Προμήθεια με τίτλο «Αναβάθμιση κεντρικής υποδομής των συστημάτων διαλειτουργικότητας», στο πλαίσιο της δράσης «Ενίσχυση εθνικής υποδομής για τα συστήματα διαλειτουργικότητας».
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
50324100 Sistemos priežiūros paslaugos
72212600 Duomenų bazių ir operacinės programinės įrangos kūrimo paslaugos
72212730 Apsaugos programinės įrangos kūrimo paslaugos
72262000 Programinės įrangos kūrimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Σύναψη Σύμβασης για την προμήθεια με τίτλο «Αναβάθμιση κεντρικής υποδομής των συστημάτων διαλειτουργικότητας», στο πλαίσιο της δράσης «Ενίσχυση εθνικής υποδομής για τα συστήματα διαλειτουργικότητας».