II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
DAUGIABUČIŲ NAMŲ ATNAUJINIMO (MODERNIZAVIMO) RANGOS DARBŲ BE/SU PROJEKTAVIMU CENTRALIZUOTAS VIEŠASIS PIRKIMAS, TAIKANT DINAMINĘ PIRKIMO SISTEMĄ
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas45453000 Kapitalinio remonto ir atnaujinimo darbai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimo objektas ‒ visi daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) rangos darbai be projektavimo paslaugų pagal techninį darbo projektą ir su projektavimo paslaugomis (įskaitant projekto vykdymo priežiūrą). Pirkimo objektas skirstomas į pirkimo kategorijas, kurioms taikomi skirtingi kvalifikacijos reikalavimai ir kurios laikomos pirkimo objekto dalimis
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 1 728 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) rangos darbai be projektavimo paslaugų, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina iki 145 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
71220000 Architektūrinio projektavimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) rangos darbai be projektavimo paslaugų, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina nuo 145 000 iki 5 382 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 2
71200000 Architektūros ir susijusios paslaugos
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) rangos darbai be projektavimo paslaugų, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina nuo 5 382 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 3
„Žalieji“ neypatingųjų daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) rangos darbai be projektavimo paslaugų, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina iki 145 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 4
„Žalieji“ neypatingųjų daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) rangos darbai be projektavimo paslaugų, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina daugiau nei 145 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 5
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų, esančių KPV, rangos darbai be projektavimo paslaugų, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina iki 145 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 6
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, rangos darbai be projektavimo paslaugų, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina iki 145 000 eurų
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų, esančių KPV, rangos darbai be projektavimo paslaugų, kurių statybos skaičiuojamoji nuo 145 000 iki 5 382 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 7
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, rangos darbai be projektavimo paslaugų, kurių statybos skaičiuojamoji nuo 145 000 iki 5 382 000 eurų
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų, esančių KPV, rangos darbai be projektavimo paslaugų, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina daugiau nei 5 382 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 8
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, rangos darbai be projektavimo paslaugų, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina daugiau nei 5 382 000 eurų
„Žalieji“ neypatingųjų daugiabučių namų, esančių KPV, rangos darbai be projektavimo paslaugų, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina iki 145 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 9
„Žalieji“ neypatingųjų daugiabučių namų, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, rangos darbai be projektavimo paslaugų, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina iki 145 000 eurų
„Žalieji“ neypatingųjų daugiabučių namų, esančių KPV, rangos darbai be projektavimo paslaugų, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina daugiau nei 145 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 10
„Žalieji“ neypatingųjų daugiabučių namų, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, rangos darbai be projektavimo paslaugų, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina daugiau nei 145 000 eurų
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) rangos darbai su projektavimo paslaugomis, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina iki 145 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 11
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) rangos darbai su projektavimo paslaugomis, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina nuo 145 000 iki 5 382 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 12
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) rangos darbai su projektavimo paslaugomis, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina nuo 5 382 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 13
„Žalieji“ neypatingųjų daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) rangos darbai su projektavimo paslaugomis, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina iki 145 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 14
„Žalieji“ neypatingųjų daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) rangos darbai su projektavimo paslaugomis, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina daugiau nei 145 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 15
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų, esančių KPV, rangos darbai su projektavimo paslaugomis, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina iki 145 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 16
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, rangos darbai su projektavimo paslaugomis, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina iki 145 000 eurų
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų, esančių KPV, rangos darbai su projektavimo paslaugomis, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji nuo 145 000 iki 5 382 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 17
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, rangos darbai su projektavimo paslaugomis, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji nuo 145 000 iki 5 382 000 eurų
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų, esančių KPV, rangos darbai su projektavimo paslaugomis, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina daugiau nei 5 382 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 18
„Žalieji“ ypatingųjų daugiabučių namų, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, rangos darbai su projektavimo paslaugomis, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina daugiau nei 5 382 000 eurų
„Žalieji“ neypatingųjų daugiabučių namų, esančių KPV, rangos darbai su projektavimo paslaugomis, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina iki 145 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 19
„Žalieji“ neypatingųjų daugiabučių namų, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, rangos darbai su projektavimo paslaugomis, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina iki 145 000 eurų
„Žalieji“ neypatingųjų daugiabučių namų, esančių KPV, rangos darbai su projektavimo paslaugomis, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina daugiau nei 145 000 eurų
Pirkimo dalies Nr.: 20
„Žalieji“ neypatingųjų daugiabučių namų, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir kultūros paveldo vietovėje, rangos darbai su projektavimo paslaugomis, kurių objekto (-ų) statybos skaičiuojamoji kaina daugiau nei 145 000 eurų