Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Contrato mixto de suministros y servicios consistente en adquisición de una plataforma de gestión Smart municipal.
Nuorodos numeris: CONT-093/2022 (31167/2022)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 266 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72514300 Įrenginių valdymo paslaugos, susijusios su kompiuterių sistemų priežiūra
II.2.4)Pirkimo aprašymas: