Építési beruházás - 673008-2021
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2021/S 255-673008
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Kecskemét 52. sz. főút négynyomúsítás, I. ép. ütem
Hivatkozási szám: EKR000501222021
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés a Kecskemét, 52. sz. főút 0+000 és 0+588 km szelvények (5. sz. főút-142. sz. vasútvonal), valamint a 0+588 és 2+005 km szelvények (142. sz. vasútvonal-Vízmű u.) közötti szakaszon történő négynyomúsítás megvalósítására (K052.06.73)
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45233120 Közút építése
45233228 Útburkolat építése
65000000 Közművek, közhasznú szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az 52. sz. főút 0+000 és 2+005 km szelvényei közé eső szakaszán a meglévő 2×1 sávos részek 2×2 sávosra történő bővítése, új csomópontok létesítése, valamint a már jelenleg is 2×2 sávos szakaszok burkolat-megerősítése az alábbi műszaki tartalommal:
- 0,75 km 2×1 sávról 2×2 sávra történő bővítés,
- 1,25 km 2×2 sávos szakasz burkolat-megerősítése,
- 2 db szintbeni, normál csomópont,
- 4 db szintbeni, jelzőlámpás csomópont,
- 2 db turbó körforgalmú csomópont (1 db egy meglévő „T” és 1 db egy meglévő egyszerű körforgalmú csomópont helyén),
- kapcsolódó közmű-kiváltások.
A tárgyi építési beruházás oszthatatlan szolgáltatásnak minősül.
A nyertes ajánlattevő(k) által ellátandó feladatokat részletesen a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
PST kód: K052.06.73