Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Lietuvos zoologijos sodo akvaterariumų ekspozicijų įranga su įrengimu
Nuorodos numeris: Akvaterariumų įrengimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas45000000 Statybos darbai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Zoologijos sodo akvaterariumų ir paludariumų ekspozicijų įrangos su įrengimu darbų pirkimas
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Akvaterariumų ekspozicijų įrangai ir įrengimui
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)39154000 Parodų įranga
45300000 Pastatų įrengimo darbai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Akvaterariumų ekspozicijų įrangos su įrengimu darbai. Perkamo Pirkimo objekto apibūdinimas, savybės ir kiti būtini reikalavimai yra nurodyti šių Pirkimo sąlygų 1 priede pateiktoje techninėje specifikacijoje.
Paludariumų ekspozicijų įrangai ir įrengimui
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)45000000 Statybos darbai
39154000 Parodų įranga
Paludariumų ekspozicijų įrangos su įrengimu darbai. Perkamo Pirkimo objekto apibūdinimas, savybės ir kiti būtini reikalavimai yra nurodyti šių Pirkimo sąlygų 1 priede pateiktoje techninėje specifikacijoje.