Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
darbai - 673257-2022
Čekija-Jihlava: Statybos darbai
2022/S 233-673257
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Darbai
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
II/602 Jihlava - JV obchvat, část JIH - opakované zadání
Nuorodos numeris: KVOJ0622
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
45000000 Statybos darbai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Předmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení díla „II/602 Jihlava - JV obchvat, část JIH“. Jedná se o novostavbu části jihovýchodního obchvatu Jihlavy, který zahrnuje propojení silnic I/38 (konec stávajícího západního obchvatu Jihlavy) a silnice II/405, včetně vybudování protihlukové stěny na stávajícím obchvatu Jihlavy v blízkosti obce Pístov.
Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (příloha dokumentace zadávacího řízení) a projektové dokumentaci a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (příloha dokumentace zadávacího řízení).
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
45233000 Greitkelių, kelių tiesimo, jų pamatų ir dangos klojimo darbai
45233100 Greitkelių, kelių tiesimo darbai
45221111 Automobilių tiltų statybos darbai
45223500 Gelžbetonio konstrukcijos
45231300 Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai
45316100 Lauko apšvietimo įrenginių montavimas
45233160 Takai ir kiti skalda dengti paviršiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: