Lieferungen - 673529-2022
Bulgarien-Sofia: Computerkonfigurationen
2022/S 233-673529
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на компютърно и периферно оборудване и софтуер за нуждите на ЗПУИП „София-Драгоман“, продължава в поле II.1.4) Кратко описание
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30211400 Computerkonfigurationen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Настоящата обществената поръчка е с предмет: Доставка на компютърно и периферно оборудване и софтуер за нуждите на ЗПУИП „София-Драгоман“ по проект „Възстановяване, ремонт и модернизация на Тягови подстанции - Варна и Разград, и изграждане на Тягова подстанция Русе и въвеждане на система за телеуправление и телесигнализация - SCADA“, по обособени позиции:
Обособена позиция 1: „Доставка на настолни компютърни конфигурации с включена операционна система и MS Office”;
Обособена позиция 2: „Доставка на преносими компютри с включена операционна система и MS Office”;
Обособена позиция 3: „Доставка на мултифункционално устройство А3 с допълнителни консумативи”.
Продължава от поле II.1.1 "Наименование "
по проект „Възстановяване,ремонт и модернизация на Тягови подстанции-Варна и Разград,и изграждане на Тягова подстанция Русе и въвеждане на система за телеуправление и телесигнализация-SCADA“ по обособени позиции
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 30 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на настолни компютърни конфигурации с включена операционна система и MS Office”
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предвидена е доставката на 5 бр. настолни компютърни конфигурации. На доставеното компютърно оборудване ще бъдат инсталирани операционна система последно поколение Windows с възможност за работа в активна директория (домейн), антивирусен софтуер (съвместим с използвания на компанията в активната директория) и последно поколение офис пакет MS Office.
Пълното описание на изискванията на възложителя са посочени в Техническата спецификация за обособена позиция № 1, Приложение № 1.1 от документацията за обществената поръчка.
Поръчката ще се проведе при условията на чл. 104, ал.2 от ЗОП, във връзка с чл.61 от
ППЗОП.
„Доставка на преносими компютри с включена операционна система и MS Office”
Los-Nr.: 2
30213100 Tragbare Computer
Предвидена е доставката на 3 бр. преносими компютри. На доставеното компютърно оборудване ще бъдат инсталирани операционна система последно поколение Windows с възможност за работа в активна директория (домейн), антивирусен софтуер (съвместим с използвания на компанията в активната директория) и последно поколение офис пакет MS Office. Пълното описание на изискванията на възложителя са посочени в Техническата спецификация за обособена позиция № 2, Приложение № 1.2 от документацията за обществената поръчка.
„Доставка на мултифункционално устройство А3 с допълнителни консумативи”
Los-Nr.: 3
30232110 Laserdrucker
Предвидено е закупуване на 1 бр. цветно лазерно многофункционално устройство с формат А3. За осигуряване на нормална работа на принтерната и копирна техника, заедно с устройството е предвидено закупуването на допълнителни комплекти тонер касети, за да се осигури непрекъснат цикъл на работата в периоди с големи количества документооборот.
Пълното описание на изискванията на възложителя са посочени в Техническата спецификация за обособена позиция № 3, Приложение № 1.3 от документацията за обществената поръчка.