Sutarties/koncesijos keitimas jos galiojimo laikotarpiu
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Metallbauarbeiten- Um- und Ausbau Wilhelm-Gentz- Schule
Nuorodos numeris: 2021/56/6510
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas45000000 Statybos darbai
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)45262670 Metalo apdirbimas
45200000 Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai
45210000 Pastatų statybos darbai
II.2.4)Pirkimo aprašymas sudarant sutartį:
Die Metallbauarbeiten umfassen ca. 76,6 m² äußere Absturzsicherung an den Fenstern, ca. 45 m² Treppengeländer aus Blech, ca. 37 m² Galeriegeländer mit Streckmetallfüllung, sowie ca. 150 m² Treppenhausgeländer mit Wellengitterfüllung inkl. erforderlicher Nebenarbeiten.