Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Монтаж на OPGW на ВЛ 110 кV „Строево“
Nuorodos numeris: ЕСО/2022/100
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas45000000 Statybos darbai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Подмяна на мълниезащитно въже с ново, тип OPGW, на ВЛ 110 кV „Строево” от ел. подстанция „ТЕЦ Пловдив” до ел. подстанция „Пясъчник”.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)45000000 Statybos darbai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Подмяна на мълниезащитно въже с ново, тип OPGW. Основните работи са: демонтаж на съществуващото м.з.в и арматура; доставка и монтаж на ново м.з.в. тип OPGW и арматура; доставка и монтаж на оптичен кабел OPUG и арматура; доставка и монтаж на нови спусъци и заземители.