Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
18712_ČME3 projekto atsarginių dalių pirkimas
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
AB „Lietuvos geležinkeliai“ atlieka viešąjį tarptautinį konkretų pirkimą, dinaminės pirkimo sistemos pagrindu ir numato įgyti ČME3 projekto atsargines dalis.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
1 d. Lokomotyvų ČME3, ČME3E ir ČME3T mazgai
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.4)Description des prestations:
Lokomotyvų ČME3, ČME3E ir ČME3T mazgai, agregatai ir dalys
2 d. Lokomotyvų ČME3, ČME3E ir ČME3T mazgai
Lot nº: 2
3 d. Lokomotyvų ČME3, ČME3E ir ČME3T mazgai
Lot nº: 3
4 d. Lokomotyvų ČME3, ČME3E ir ČME3T mazgai
Lot nº: 4
5 d. Oro kompresoriaus K2-LOK-1 atsarginės dalys
Lot nº: 5
Oro kompresoriaus K2-LOK-1 atsarginės dalys
6 d. ČME3 lokomotyvų elektros sistemų mazgai bei jų elementai
Lot nº: 6
ČME3 lokomotyvų elektros sistemų mazgai bei jų elementai
7 d. ČME3 serijos lokomotyvų kabinos stiklai ir jų elementai
Lot nº: 7
ČME3 serijos lokomotyvų kabinos stiklai ir jų elementai
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 8
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionPrix
9 d. ČME3 lokomotyvo krumpliaračiai
Lot nº: 9
ČME3 lokomotyvo krumpliaračiai