Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Acord cadru de servicii de incasari taxe si impozite locale prin statii selfpay
Referenznummer der Bekanntmachung: S11/V0/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66110000 Bankdienstleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Acord-cadru de servicii de incasari taxe si impozite locale prin statii selfpay), conform cerinţelor caietului de sarcini. Valoarea estimata a acordului cadru este între 40.000 lei şi 1.920.000 lei fără TVA. Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificare adresate in termenul prevazut la sectiunea I.3, respectiv cu 10 zile inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor, în conformitate cu prev. art. 160 şi 161 din Legea 98/2016, cu modificările şi completările ulterioare, atunci când procedura este
Licitație deschisă online, cu incheierea unui acord cadru pe patru ani. Frecventa de încheiere a contractelor subsecvente este de minim 2 contracte subsecvent pe an, in limita necesitatilor Autoritatii Contractante si a fondurilor bugetare aprobate
Valoarea maxima a contractului subsecvent este de 40.000 lei fara TVA si valoarea minima estimata a contractului subsecvent este de 5.000 lei fara TVA
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Acord-cadru de servicii de incasari taxe si impozite locale prin statii selfpay), conform cerinţelor caietului de sarcini. Serviciile sunt necesare deoarece asigură posibilitatea achitării impozitelor, taxelor locale și a altor venituri la bugetul local prin mijloace electronice. Prin prezenta achiziție se asigură punerea la dispoziția contribuabililor a mai multor posibilități de plată, astfel încât gradul de colectare să nu scadă datorită lipsei acestora.
Valoarea minimă a acordului cadru fără TVA: 40.000 lei
Valoarea maximă a acordului cadru fără TVA: 1.920.000 lei
Valoarea minimă a contractului subsecvent fără TVA: 5.000 lei
Valoarea maximă a contractului subsecvent fără TVA: 40.000 lei