Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια τροφίμων Δήμου Αργοστολίου – Δημοτικού Γηροκομείου 2022-2023
Referenznummer der Bekanntmachung: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ: 171460
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η Προμήθεια τροφίμων (είδη παντοπωλείου, οπωροπωλείου, αρτοποιείου, κρεοπωλείου και κατεψυγμένων τροφίμων) για τις ανάγκες του Δημοτικού Γηροκομείου Αργοστολίου για χρονικό διάστημα ενός έτους από την υπογραφή της σύμβασης ανάθεσης ή μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων,
Κατά τα λοιπά σύμφωνα με την υπ’ αριθ. 16/2022 μελέτη της Δ/νσης Προγραμματισμού & Ανάπτυξης του Δήμου Αργοστολίου.
Πέραν των τμημάτων τα οποία θα ανατεθούν μέσω της προκηρυχθείσας διαγωνιστικής διαδικασίας, υπάρχουν και τμήματα, τα οποία θα ανατεθούν με προσφυγή στην παρέκκλιση της παρ.10 του άρθρου 6 του ν.4412/2016.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03221200 Fruchtgemüse
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15612500 Backwaren
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15119000 Verschiedenes Fleisch
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile