II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa spoiw cementowo-mineralnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 288-10
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200084
II.1.2)CPV-Code Hauptteil24911200 Kleber
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postęp. o udziel. zam. sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dn.11 września 2019 r. (Dz.U.poz.2019 ze zm.) zwanej dalej ustawą Pzp.
2 .Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Art 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest dostawa spoiw cementowo-mineralnych dla Oddziałów PGG S.A. Szczegółowy opis zawarto w SWZ.
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24911200 Kleber
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
SPOIWO MINERALNO CEMENTOWE O RC DOCELOWEJ WIĘKSZEJ LUB RÓWNEJ 40 MPa, RC PO 24 GODZ.WIĘKSZEJ LUB RÓWNEJ 10 MPa, WYDAJNOŚĆ Z 1 TONY POW. 0,6 M3 -
w ilości 2 387 ton
Los-Nr.: 2
SPOIWO MINERALNO CEMENTOWE O RC PO 24 GODZ. MIN 7MPa,WYDAJNOŚĆ Z 1 TONY POW. 1,3M3. (do budowy tam przeciwwybuchowych) - w ilości 2 369 ton
Los-Nr.: 3
SPOIWO MINERALNO CEMENTOWE O RC PO 24 GODZ. MIN 7MPa,WYDAJNOŚĆ Z 1 TONY POW. 1,3M3. (do budowy tam przeciwwybuchowych) - w ilości 2 368 ton
Los-Nr.: 4
SPOIWO MINERALNO CEMENTOWE O RC DOCELOWEJ MIN. 9 MPa, WYDAJNOŚĆ Z 1 TONY POW. 1,3M3 - w ilości 156 ton
Los-Nr.: 5
SPOIWO MINERALNO CEMENTOWE EKSPANSYWNE O RC DOCELOWEJ OD 0,1 MPa DO MNIEJ NIŻ 3MPa, WYDAJNOŚĆ Z 1 TONY NIN.5M3 - w ilości 784 tony