Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nakup energijsko učinkovite računalniške opreme
Referenznummer der Bekanntmachung: 430-28/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet javnega naročila je nakup energijsko učinkovite računalniške opreme, in sicer po sklopih:
Sklop 1: Nakup energijsko učinkovitih monitorjev,
Sklop 2: Nakup USB čitalcev identifikacijskih kartic,
Sklop 3: Nakup energijsko učinkovitih tankih klientov,
Sklop 4: Nakup energijsko učinkovitih namiznih računalnikov.