Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
2023 - 2032 Ecologisch onderzoek en monitoring wegbermen en waterkeringen
Referenznummer der Bekanntmachung: INK-715
II.1.2)CPV-Code Hauptteil73110000 Forschungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht
De opdracht betreft het uitvoeren van maximaal drie monitoringsrondes waarbij per monitoringsronde jaarlijks 1/3e deel van de meetpunten wordt gemonitord. De monitoring dient plaats te vinden conform de Veldwerkinstructie monitoring biodiversiteit dijken en wegbermen Waterschap Hollandse Delta (bijgevoegd als bijlage 01).
Daarnaast is onderdeel van de opdracht een ArcGIS app te maken. De app is een relatief eenvoudige applicatie waarmee de gegevens, die tijdens de monitoring worden verzameld, kunnen worden opgeslagen.
Voor meer informatie wordt u verwezen naar de inschrijvingsleidraad. opgenomen
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90721700 Schutz gefährdeter Arten
73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De opdracht omvat 1 volledige monitoringsronde van de aangegeven meetpunten in het gehele werkgebied met een doorlooptijd van 3 jaar.