Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 67480-2023
die Slowakei-Zvolen: Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
2023/S 025-067480
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Údržba mestskej verejnej zelene v meste Zvolen na roky 2023 – 2024
Referenznummer der Bekanntmachung: ID: 31280514
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Zákazka je viazaná na zabezpečenie kosenia verejných plôch Mesta Zvolen. Požadovaná služba je pokosenie trávnika so zberom pokosenej trávy, jej naložením na dopravný prostriedok, odvozom a uložením na skládku alebo na miesto vhodné pre ďalšie spracovanie biologického odpadu (kompostovisko, bioplynová stanica a pod.) vrátane poplatku za uloženie bioodpadu. Ďalej sa jedná o pokosenie trávnika s mulčovaním.
Výška bylinného porastu je najčastejšie do 25 cm. V extrémnych poveternostných podmienkach (dlhé daždivé obdobie s nemožnosťou kosenia) môže dôjsť vyrasteniu trávy až do výšky 50-80 cm.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 666 032.92 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77314100 Anlegen von Rasen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zákazka je viazaná na zabezpečenie kosenia verejných plôch Mesta Zvolen. Požadovaná služba je pokosenie trávnika so zberom pokosenej trávy, jej naložením na dopravný prostriedok, odvozom a uložením na skládku alebo na miesto vhodné pre ďalšie spracovanie biologického odpadu (kompostovisko, bioplynová stanica a pod.) vrátane poplatku za uloženie bioodpadu v celkovom objeme kosenia 2 908 797 m. Dokladom o uložení sú vážne lístky. Druh kosby je vyšpecifikovaný na mapách.Ďalej sa jedná o pokosenie trávnika s mulčovaním v celkovom objeme kosenia 155 756 m. Druh kosby je vyšpecifikovaný na mapách.
Verejný obstarávateľ požaduje od úspešného uchádzača, aby vykonávanie služby pokosenie trávnika so zberom pokosenej trávy, jej naložením na dopravný prostriedok, odvozom a uložením na skládku alebo na miesto vhodné pre ďalšie spracovanie biologického odpadu (kompostovisko, bioplynová stanica a pod.) vrátane poplatku za uloženie bioodpadu vykonával vlastnými kapacitami a túto službu nezadával subdodávateľovi.