Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 67506-2023
Belgien-Löwen: Straßentransport/-beförderung
2023/S 025-067506
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Shuttledienst Vaartkom - stadscentrum
Referenznummer der Bekanntmachung: Leuven-AKD-2022/092-F03_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
60100000 Straßentransport/-beförderung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De stad Leuven wenst enerzijds de parkeerdruk op de binnenstad te verminderen en anderzijds het gebruik van de parking Vaartkom aan te moedigen door het inzetten van een 100% elektrische busshuttledienst met een 15 minuten frequentie tussen parking de Vaartkom en het stadscentrum. Om deze frequentie te behalen worden er 2 voertuigen ingezet. De e-shuttledienst wordt voorzien op vrijdagen, zaterdagen, koopzondagen en enkele evenementen voor de periode 1 maart 2023 tot en met 29 februari 2024, met de mogelijkheid om deze opdracht te verlengen met een periode van 12 maanden, of tot het moment dat deze e-shuttlebediening geïntegreerd wordt in de reguliere bediening van het nieuwe netplan van De Lijn.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding