Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Bikesharing v meste Spišská Nová Ves
Referenznummer der Bekanntmachung: NVO/2022/SNV
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34430000 Fahrräder
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodanie 80 ks bicyklov a 20 cyklostojísk v rôznych lokalitách centra mesta, sídlisk a mestských,
vrátane potrebného softvéru a licencií, umožňujúcich spustenie, prevádzku a monitorovanie služby pre užívateľov v
rámci projektu: Bikesharing v meste Spišská Nová Ves podľa požiadaviek uvedených v projektovej dokumentácii a v
súťažných podkladoch.