Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst voor het leveren van bolgewassen, kruid- en houtachtigen 2023-2026
Referenznummer der Bekanntmachung: 2023.03
II.1.2)CPV-Code Hauptteil03451000 Pflanzen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het lokaal bestuur Dendermonde koopt jaarlijks voor verschillende locaties plantmateriaal. Om de aankoop en levering efficiënter te laten verlopen wenst zij een raamovereenkomst af te sluiten voor de aankoop ervan. De raamovereenkomst is opgedeeld in 2 percelen:
- Perceel 1: Vaste planten en bolgewassen
- Perceel 2: Houtachtige gewassen
Deze opdracht betreft een raamovereenkomst.
De inschrijver deelt een kortingspercentage mee dat van toepassing is op de catalogusprijzen die hij hanteert. Goedkeuring wordt per perceel verleend aan de hand van een vooropgestelde lijst met courante artikelen. Op basis van deze artikellijst zullen de prijzen met elkaar vergeleken worden.
Om te voorkomen dat de prijszetting wordt beïnvloed door specifieke artikelen in prijs te verlagen zullen wij de courante artikelen niet meedelen bij de opdracht. De lijst is voorafgaand opgemaakt en goedgekeurd door het college van burgemeester en schepen...(zie opdrachtdocumenten)
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vaste planten en bolgewassen
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03451000 Pflanzen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2