Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 67552-2023
Tschechien-Prag: Waffen, Munition und zugehörige Teile
2023/S 025-067552
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rámcová dohoda na dodávky speciálních měrek, přípravků a nářadí pro dlouhé zbraně
Referenznummer der Bekanntmachung: PPR-47578/ČJ-2022-990640
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
35300000 Waffen, Munition und zugehörige Teile
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávky 82 ucelených sad (souprav) + 36 souborů vybraných speciálních měrek, přípravků a nářadí, celkem pro 11 typů dlouhých ručních palných zbraní rozdělených do pěti vymezených částí.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 23 135 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vymezená část A
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem zadávacího řízení vymezené části A je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem na dodávky výzbrojního materiálu pro odstřelovačské pušky ráže 308W a 338LM.
Vymezená část B
Los-Nr.: 2
Předmětem zadávacího řízení vymezené části B je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem na dodávky výzbrojního materiálu pro ruční vrhače ráže 40x46mm.
Vymezená část C
Los-Nr.: 3
Předmětem zadávacího řízení vymezené části C je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem na dodávky výzbrojního materiálu pro brokovnice ráže 12x76mm.
Vymezená část D
Los-Nr.: 4
Předmětem zadávacího řízení vymezené části D je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem na dodávky výzbrojního materiálu pro samopaly ráže 9x19mm a 4,6x30mm.
Vymezená část E
Los-Nr.: 5
Předmětem zadávacího řízení vymezené části E je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem na dodávky výzbrojního materiálu pro útočné a bojové pušky ráže 5,56x45mm a 7,62x51mm.