Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 67561-2023
Bulgarien-Haskovo: Brandverhütung
2023/S 025-067561
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Поддържане и обслужване на пожароизвестителни системи, пожарогасителни системи и пожарни кранове в п/ст Димитър Канев и Административна сграда МЕР Хасково
Referenznummer der Bekanntmachung: УМЕР/2022/029
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
75251110 Brandverhütung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Поръчката включва поддържане и обслужване на пожароизвестителни системи и пожарни кранове в п/ст Димитър Канев и Административна сграда МЕР Хасково в съответствие с инструкциите за експлоатация на производителя и при спазване изискванията на нормативната уредба.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: