II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: 2021-153
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie66510000 Verzekeringsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Het lokaal bestuur Buggenhout wenst over te gaan tot de hernieuwing van de verzekeringsportefeuille.
De opdracht is opgedeeld in volgende percelen:
PERCEEL 1: MATERIELE SCHADE
- Luik 1: brandverzekering gebouwen gemeente en OCMW
- Luik 2: alle risico’s: elektronica en informatie – gemeente en OCMW
- Luik 3: alle risico’s: kunstvoorwerpen gemeente en OCMW
PERCEEL 2: AANSPRAKELIJKHEID
- Luik 1: verzekering der algemene burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand – gemeente Buggenhout
- Luik 2: verzekering der algemene burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand – OCMW Buggenhout
- Luik 3: bescherming van de lokale mandatarissen van de gemeente en het OCMW
- Luik 4: burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen - diverse activiteiten
- Luik 5: Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen - kinderopvang bij onthaalgezinnen en kinderdagverblijf
- Luik 6:...(zie opdrachtdocumenten)
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)66510000 Verzekeringsdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Luik 1: brandverzekering gebouwen gemeente en OCMW Buggenhout
Luik 2: alle risico’s elektronica en informatie – gemeente Buggenhout en OCMW
Luik 3: alle risico’s: kunstvoorwerpen gemeente en OCMW Buggenhout
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
- Luik 1: Verzekering der algemene burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand – gemeente Buggenhout
- Luik 2: Verzekering der algemene burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand – OCMW Buggenhout
- Luik 3: Bescherming van de lokale mandatarissen van de gemeente en het OCMW
- Luik 4: Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen - Diverse activiteiten
- Luik 6: Verplichte verzekering van de objectieve aansprakelijkheid in geval van brand of ontploffing
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
Luik 1: Arbeidsongevallen en excedentair deel van het loon
Luik 2: Lichamelijke ongevallen publieke mandatarissen – raadsleden van het OCMW en de gemeente – vrijwilligers – onbezoldigde personen
Luik 3: Lichamelijke ongevallen – onthaalouders
II.2.1)Benaming:
Verzekering gemeentelijke scholen
Perceel nr.: 4
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaKwaliteitscriterium - Naam: Dienstverlening / Weging: 20
Kwaliteitscriterium - Naam: Extra of verbeterde waarborg / Weging: 15
Kostencriterium - Naam: Prijs / Weging: 65
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 5