Belgien-Brüssel: Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
2023/S 025-067604
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst voor ecologisch maaibeheer met tractoren en extra diensten in door ANB beheerde domeinen – Beheerregio Demerland & Zuiderkempen
Referenznummer der Bekanntmachung: ANB-TB/TOO/2023/0-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Voorliggende raamovereenkomst heeft betrekking op het uitvoeren van ecologisch maaibeheer van droge tot natte terreinen met tractoren, alsook een aantal extra diensten, opgesplitst in verschillende percelen.
De extra diensten vormen een beperkt onderdeel van de opdracht en hebben betrekking op diensten die moeten leiden tot een efficiënter maaibeheer of betere beheerresultaten, en zijn dus steeds gelinkt aan het maaibeheer.. Ze kunnen bijvoorbeeld betrekking hebben op greppelbeheer, het nivelleren van een grasland na woelactiviteiten van everzwijnen, het terugsnoeien van houtige vegetaties in of aan de rand van het te maaien perceel, …
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Demerland & Zuiderkempen Noord
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
raamovereenkomst heeft betrekking op het uitvoeren van ecologisch maaibeheer van droge tot natte terreinen met tractoren, alsook een aantal extra diensten, opgesplitst in verschillende percelen.
De extra diensten vormen een beperkt onderdeel van de opdracht en hebben betrekking op diensten die moeten leiden tot een efficiënter maaibeheer of betere beheerresultaten, en zijn dus steeds gelinkt aan het maaibeheer.. Ze kunnen bijvoorbeeld betrekking hebben op greppelbeheer, het wegfrezen van vergeten boomstronken, het nivelleren van een grasland na woelactiviteiten van everzwijnen, het terugsnoeien van houtige vegetaties in of aan de rand van het te maaien perceel, …
Demerland & Zuiderkempen Zuid
Los-Nr.: 2