Lieferungen - 676117-2022
Bulgarien-Sofia: Tonerpatronen
2022/S 234-676117
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг за нуждите на Държавна агенция за метрологичен и технически надзор"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Държавна агенция за метрологичен и технически надзор отправя покана до изпълнителя по Рамково споразумение № СПОР-8/09.05.2022 г. на ЦОП-  Кооперация "ПАНДА" за сключване на договор с предмет:  "Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг за нуждите на Държавна агенция за метрологичен и технически надзор".
Документи за сключване на договор следва да представи само този рамков изпълнител, към когото е адресирана настоящата покана.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: