II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Malkas piegāde 2023.gadā Balvu novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Atsauces numurs: BNP 2023/10 AK
II.1.2)Galvenās CPV kods03413000 Kurināmā koksne
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 40
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
1.daļa – Malkas piegāde Baltinavas pagasta pārvaldei un kultūras namam
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)03413000 Kurināmā koksne
II.2.4)Iepirkuma apraksts: II.2.5)Līguma slēgšanas tiesību piešķiršanas kritērijiZemāk minētie kritēriji
Cena
2.daļa – Malkas piegāde Baltinavas muzejam
Daļas numurs: 2
3.daļa – Malkas piegāde Vectilžas Sporta un atpūtas centram
Daļas numurs: 3
4.daļa – Malkas piegāde Vectilžas pagasta pārvaldei un Vectilžas feldšeru – veselības punktam
Daļas numurs: 4
5.daļa – Malkas piegāde Balvu Sporta skolai
Daļas numurs: 5
6.daļa – Malkas piegāde Lazdulejas pagasta pārvaldei
Daļas numurs: 6
7.daļa – Malkas piegāde Rugāju sociālās aprūpes centram “Rugāji”
Daļas numurs: 7
8.daļa – Malkas piegāde Rekavas vidusskolā
Daļas numurs: 8
9.daļa – Malkas piegāde Eglaines pamatskolai
Daļas numurs: 9
10.daļa – Malkas piegāde Bērzpils pagasta pārvaldei
Daļas numurs: 10
11.daļa – Malkas piegāde Bērzpils saieta namam
Daļas numurs: 11
12.daļa – Malkas piegāde Viļakas sociālās aprūpes centram
Daļas numurs: 12
13.daļa – Malkas piegāde Rugāju vidusskolai
Daļas numurs: 13
14.daļa – Malkas piegāde Kupravas pagasta pārvaldei
Daļas numurs: 14
15.daļa – Malkas piegāde Bērzkalnes pagasta pārvaldei
Daļas numurs: 15
16.daļa – Malkas piegāde Medņevas pagasta pārvaldei, bibliotēkai un pašvaldības dzīvoklim
Daļas numurs: 16
17.daļa – Malkas piegāde Kubulu pagasta pārvaldei un Kubulu kultūras namam
Daļas numurs: 17
18.daļa – Malkas piegāde Šķilbēnu pagasta pārvaldei
Daļas numurs: 18
19.daļa – Malkas piegāde Balvu novada Nemateriālās kultūras mantojuma centram “Upīte”
Daļas numurs: 19
20.daļa – Malkas piegāde Šķilbēnu pagasta kultūras centram “Rekova”
Daļas numurs: 20
21.daļa – Malkas piegāde Baltinavas Mūzikas un mākslas skolai
Daļas numurs: 21
22.daļa – Malkas piegāde Baltinavas vidusskolai
Daļas numurs: 22
23.daļa – Malkas piegāde Naudaskalna Tautas namam
Daļas numurs: 23
24.daļa – Malkas piegāde Balvu pagasta pārvaldei
Daļas numurs: 24
25.daļa – Malkas piegāde Briežuciema pagasta pārvaldei
Daļas numurs: 25
26.daļa – Malkas piegāde Žīguru pagasta pārvaldei
Daļas numurs: 26
27.daļa – Malkas piegāde Viduču pamatskolai
Daļas numurs: 27
28.daļa – Malkas piegāde Bērzpils pamatskolai
Daļas numurs: 28
29.daļa – Malkas piegāde Bērzpils pamatskolas Krišjāņu filiālei
Daļas numurs: 29
30.daļa – Malkas piegāde Upītes feldšeru – vecmāšu punktam
Daļas numurs: 30
31.daļa – Malkas piegāde Viļakas teritoriālajam centram
Daļas numurs: 31
32.daļa – Malkas piegāde Viļakas Valsts ģimnāzijai
Daļas numurs: 32
33.daļa – Malkas piegāde Krišjāņu pagasta pārvaldei
Daļas numurs: 33
34.daļa – Malkas piegāde Tilžas pagasta pārvaldei
Daļas numurs: 34
35.daļa – Malkas piegāde Tilžas pagasta pārvaldei Pārupes katlu mājai
Daļas numurs: 35
36.daļa – Malkas piegāde Tilžas pamatskolas pirmsskolas izglītības grupai Vectilžā
Daļas numurs: 36
37.daļa – Malkas piegāde Tilžas pamatskolas pirmsskolas izglītības grupai Tilžā
Daļas numurs: 37
38.daļa – Skaldītas malkas piegāde Viļakas muzejam
Daļas numurs: 38
39.daļa – Skaldītas malkas piegāde Viļakas jauniešu mājai
Daļas numurs: 39
40.daļa – Malkas piegāde Viļakas pilsētas pārvaldei
Daļas numurs: 40