Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 67642-2023
Polen-Gdynia: Systemunterstützung
2023/S 025-067642
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Objęcie opieką serwisową systemu CLININET – CGM Polska Sp. z o.o. dla czterech placówek Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Referenznummer der Bekanntmachung: D25M/251/WR/48-82rj/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72253200 Systemunterstützung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest objęcie opieką serwisową systemu CLININET – CGM Polska Sp. z o.o. dla czterech placówek Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. zgodnie z wymaganiami określonymi w Projekcie Umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do nn zaproszenia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 2 do nn zaproszenia.
3. Usługi świadczone będą dla następujących lokalizacji Zamawiającego tj.:
- 81-519 Gdynia ul. Powstania Styczniowego 1,
- 81-348 Gdynia ul. Wójta Radtkego 1,
- 80-214 Gdańsk, ul. Smoluchowskiego 18,
- 84-200 Wejherowo ul. dr A. Jagielskiego 10
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
2. Umowa na świadczenie serwisu gwarancyjnego obejmować musi:
• aktualizację produktu w zakresie niezbędnym do naprawy błędów gwarancyjnych,
• modyfikacje produktu uwzględniające zmieniające się przepisami ogólnymi, rozporządzeniami, ustawami, obowiązującymi wykładniami prawnymi lub wskazówkami jednostek nadrzędnych (np. Narodowy Fundusz Zdrowia, Ministerstwo Zdrowia, Samorządowy Wydział Zdrowia, inne),
• możliwość zgłaszania błędów poprzez system serwisowy dostępny 24h,
• doradztwo w zakresie rozbudowy systemu o kolejne moduły.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 2 do nn zaproszenia.
4. Usługi świadczone będą dla następujących lokalizacji Zamawiającego tj.:
5. Zamawiający wymaga realizacji zamówienia przez okres 12 miesięcy od zawarcia umowy.