Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 67691-2023
Tschechien-Prag: Beratung in Sachen Evaluierung
2023/S 025-067691
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ex-post evaluace programu Interreg V-A Česká republika - Polsko
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Účelem veřejné zakázky je naplňování povinností provádět vyhodnocení programu Interreg V-A Česká republika - Polsko (dále také
"program"), a to na základě čl. 54-57 a 114 nařízení Evropské parlamentu a Rady (EU) č. 1330/2013 o společných ustanoveních,
Metodického pokynu Národního orgánu pro koordinaci (NOK) pro evaluace v programovém období 2014-2020 a schváleného evaluačního
plánu programu. Zhodnocení všech aspektů programu, posouzení dle 3E. Posouzení dosažené změny v programovém období, posouzení
naplnění specifických cílů. Povinnost realizovat tuto evaluaci do konce programového období vyplývá z nařízení 1303/2013. Plnění sestává
celkem ze dvou úkolů, které budou plněny v roce 2023. Výstupy z úkolů budou předkládány v českém, polském a anglickém jazyce.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 3 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
72316000 Datenanalyse
79311300 Umfragenanalyse
79315000 Sozialforschung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Účelem veřejné zakázky je naplňování povinností provádět vyhodnocení programu Interreg V-A Česká republika - Polsko (dále také" program"), a to na základě čl. 54-57 a 114 nařízení Evropské parlamentu a Rady (EU) č. 1330/2013 o společných ustanoveních, Metodického pokynu Národního orgánu pro koordinaci (NOK) pro evaluace v programovém období 2014-2020 a schváleného evaluačního plánu programu. Zhodnocení všech aspektů programu, posouzení dle 3E. Posouzení dosažené změny v programovém období, posouzení naplnění specifických cílů. Povinnost realizovat tuto evaluaci do konce programového období vyplývá z nařízení 1303/2013. Plnění sestává celkem ze dvou úkolů, které budou plněny v roce 2023. Výstupy z úkolů budou předkládány v českém, polském a anglickém jazyce.