Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
B tipo greitosios medicinos pagalbos automobilis
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34114121 Greitosios medicinos pagalbos automobiliai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Naujas B tipo GMP automobilis su techninėje specifikacijoje tiekėjui/gamintojui nurodytais reikalavimais
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34114121 Greitosios medicinos pagalbos automobiliai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: