Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 67708-2023
Polen-Bielsko-Biała: Müllsammlung
2023/S 025-067708
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór odpadów zbieranych w ramach prac społecznie-użytecznych oraz prowadzenie interwencyjnych prac porządkowych na terenie Miasta Bielska-Białej.
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.2.142.2022.DG
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90511300 Müllsammlung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów zbieranych w ramach prac społecznie-użytecznych oraz prowadzenie interwencyjnych prac porządkowych na terenie Miasta Bielska-Białej.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów zbieranych w ramach prac społecznie-użytecznych oraz prowadzenie interwencyjnych prac porządkowych na terenie Miasta Bielska-Białej. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany:
- w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 2 do nin. SWZ,
- we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do nin. SWZ
Ww. załączniki stanowią integralną część SWZ.