Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Levering en dienstverlening hosting services en werkplek beheer services Kansspelautoriteit
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdrachtgever (verder ook wel aangeduid als Kansspelautoriteit, Ksa of Aanbestedende dienst) zoekt een opdrachtnemer die Ksa kan voorzien in dienstverlening rondom het verzorgen van infrastructuurdiensten, servercapaciteit en opslagbeheer van data, applicatiehosting, het verzorgen van werkplekbeheer services, en daarbij één aanspreekpunt en verantwoordelijke partij biedt. Naast één aanspreekpunt zijn belangrijke doelstellingen; een zeer goede beveiliging (inclusief het blijvend voldoen aan vigerende overheidsrichtlijnen en wetgeving), flexibiliteit bij op en afschalen, innovatie zodat de infrastructuur van Ksa bijblijft bij de laatste stand der techniek en goede ondersteuning die blijkt uit goede behaalde servicelevels en goede samenwerking.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Werkplekbeheer voor circa 140 medewerkers, hosting voor diverse (Exact)applicaties zoals beschreven in de leidraad en Plan van Eisen