Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Kłecko w okresie od 01.01.2023 r. do 31.12.2023 r.
Referenznummer der Bekanntmachung: RFZ.271.13.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Rodzaj zamówienia: usługa. 2. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z terenu gminy Kłecko 3. Termin realizacji zamówienia: od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Rodzaj zamówienia: usługa. 2. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z terenu gminy Kłecko 3. Termin realizacji zamówienia: od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: przedmiotem zamówienia objętego postępowaniem jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Kłecko. Przedmiotem zamówienia objęte jest zagospodarowanie następujących odpadów: a) 20 03 01 Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne; b) 15 01 01 Opakowania z papieru i tektury; c) 15 01 02 Opakowania z tworzyw sztucznych; d) 15 01 07 Opakowania ze szkła; e) 16 01 03 Zużyte opony; f) 17 01 01 Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów; g) 17 01 02 Gruz ceglany; h) 17 01 03 Odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia; i) 17 01 07 Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06; j) 20 01 10 Odzież; k) 20 01 11 Tekstylia; l) 20 01 39 Tworzywa sztuczne; m) 20 01 99 Inne nie wymienione frakcje zbierane w sposób selektywny; n) 20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji; o) 20 03 07 Odpady wielkogabarytowe.