Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tarnybinių transporto priemonių techninio aptarnavimo ir remonto paslaugos
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkančioji organizacija numato įsigyt tarnybinių transporto priemonių techninio aptarnavimo ir remonto paslaugas (su atsarginėmis detalėmis, dalimis ir medžiagomis).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Perkančioji organizacija numato įsigyt tarnybinių transporto priemonių techninio aptarnavimo ir remonto paslaugas (su atsarginėmis detalėmis, dalimis ir medžiagomis). Paslaugų teikimo vieta negali būti didesniu kaip 10 km atstumu nuo Kauno apskr. VPK Aptarnavimo skyriaus Transporto poskyrio, adresu Radvilėnų pl. 1C, Kaunas.