II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Cybinka w roku 2023 – II przetarg nieograniczony
Referenznummer der Bekanntmachung: SAZ.270.117.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki łąkowo- rolnej i zagospodarowania łowieckiego do wykonania na terenie Nadleśnictwa Cybinka w roku 2023.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet I – pozyskanie w leśnictwach 10 (Chlebów), 11 (Skarbona), 12 (Maszewo)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211300 Rodung
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zamówienie obejmuje przygotowanie powierzchni (melioracje agrotechniczne), pozyskanie oraz zrywkę drewna na terenie leśnictw: Chlebów, Skarbona, Maszewo
Pakiet II–pozyskanie w l-ctwach 01-Urad, 03-Białków, 04-Rąpice, 05-Nowy Świat, 06-Sarnowo, 07-Supno
Los-Nr.: 2
77231600 Aufforstung
Zamówienie obejmuje pozyskanie oraz zrywkę drewna w trzebieżach wczesnych, oraz cięciach przygodnych i pozostałych w użytkowaniu przedrębnym na terenie leśnictw: Urad, Białków, Rąpice, Nowy Świat, Sarnowo, Supno
Pakiet III – pozyskanie w leśnictwach 02 (Sądów), 08 (Radzików), 09 (Bargów)
Los-Nr.: 3
Zamówienie obejmuje pozyskanie oraz zrywkę drewna w trzebieżach wczesnych, oraz cięciach przygodnych i pozostałych w użytkowaniu przedrębnym na terenie leśnictw: Sądów, Radzików, Bargów
Pakiet IV – zagospodarowanie w leśnictwach 01 (Urad), 03 (Białków), 04 (Rąpice)
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77211500 Baumpflege
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77211600 Aussaat von Baumsamen
-obejmuje prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, oraz pozostałe prace z zagospodarowania lasu na terenie leśnictw: Urad, Białków, Rąpice
Pakiet V – zagospodarowanie w leśnictwach 05 (Nowy Świat), 06 (Sarnowo), 07 (Supno)
Los-Nr.: 5
-obejmuje prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, oraz pozostałe prace z zagospodarowania lasu na terenie leśnictw: Nowy Świat, Sarnowo, Supno
Pakiet VI – zagospodarowanie w leśnictwach 02 (Sądów), 08 (Radzików), 09 (Bargów)
Los-Nr.: 6
-obejmuje prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozostałe oraz prace z zagospodarowania lasu na terenie leśnictw: Sądów, Radzików, Bargów
Pakiet VII – zagospodarowanie w leśnictwach 10 (Chlebów), 11 (Skarbona), 12 (Maszewo)
Los-Nr.: 7
-obejmuje prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozostałe oraz prace z zagospodarowania lasu na terenie leśnictw: Chlebów, Skarbona, Maszewo
Pakiet VIII – pozostałe usługi leśne- gospodarka łąkowo- rolna i łowiectwo
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd
-obejmuje prace polegające w szczególności na dokarmianiu zwierzyny, utrzymaniu urządzeń i poletek łowieckich oraz wszelkich usług rolnych związanych z utrzymaniem łąk, pastwisk oraz użytków rolnych zagospodarowanych przez Ośrodek Hodowli Zwierzyny (OHZ) Nadleśnictwa Cybinka, na terenie całego Nadleśnictwa i częściowo również poza nim (na terenie Nadleśnictwa Torzym)
Pakiet IX – prace mechaniczne - porządkowanie powierzchni, przygotowanie gleby, odnowienia
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
-obejmuje porządkowanie powierzchni pozrębowych, przygotowanie gleby pod odnowienia, sadzenie na terenie całego Nadleśnictwa