Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 67911-2023
Submission deadline has been amended by:  138594-2023
Polen-Warschau: Versicherungen
2023/S 025-067911
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie usługi ubezpieczeń mienia i odpowiedzialności cywilnej Politechniki Warszawskiej
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.U.DS.2.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
66510000 Versicherungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Wykonanie usługi ubezpieczeń mienia i odpowiedzialności cywilnej Politechniki Warszawskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
66515100 Feuerversicherungen
66515200 Vermögensversicherungen
66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen
66516000 Haftpflichtversicherungen
66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi następujących rodzajów ubezpieczeń Politechniki Warszawskiej: mienia od ognia i innych zdarzeń losowych i mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, sprzętu elektronicznego przenośnego od szkód materialnych (all risks) oraz odpowiedzialności cywilnej (OC) z tytułu prowadzenia działalności na zasadach i według założeń zawartych w programie ubezpieczeniowym zawartym w załączniku nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia.