Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Accountantsdiensten gemeente Arnhem
Referenznummer der Bekanntmachung: 671264
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Gemeente Arnhem wil een overeenkomst sluiten met één opdrachtnemer voor de verlening en uitvoering van accountantsdiensten voor de periode van vier jaar met een optie tot verlenging vier maal met één jaar. De opdracht heeft betrekking op de werkzaamheden voortvloeiend uit de boekjaren 2023 tot en met 2026. De werkzaamheden betreffen derhalve de controle van de jaarrekeningen 2023 tot en met 2026 en de afgifte van deelverklaringen die betrekking hebben op genoemde boekjaren. De Overeenkomst dient uiterlijk in het eerste kwartaal van 2023 in te gaan.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: