Lieferungen - 679555-2022
Bulgarien-Sofia: Tonerpatronen
2022/S 236-679555
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на оригинални тонери за печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) за нуждите на Агенция по вписванията – тонери за Принтер E 350 D и Принтер Lexmark T650 dnt
Referenznummer der Bekanntmachung: 92-01-79/10.06.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Доставка на оригинални тонери за печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) за нуждите на Агенция по вписванията – тонери за Принтер  E 350 D и Принтер Lexmark T650 dnt
Покана до АТС – България ООД, ЕИК 130332479
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: