Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Gaz cromatograf cu spectru de masa
Referenznummer der Bekanntmachung: 12302/30.12.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38432200 Chromatografen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Achizitie Gaz cromatograf cu spectru de masa - 1 buc., conform cerințelor Caietului de sarcini, pentru realizarea proiectului cu titlul: “ICT – Centru interdisciplinar de specializare inteligentă în domeniul chimiei biologice RO-OPENSCREEN”.
Termenul limită până la care operatorii economici pot solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este: 18 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Termenul limita pana la care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Autoritate contractanta va raspunde doar la solicitările de clarificări adresate pana la termenul limita stabilit.