Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tisk Radničních listů Havířov
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem zakázky jsou polygrafické služby spočívající v tisku měsíčníku Radniční listy s nákladem 36.000 výtisků měsíčně, ve formátu 210x297, balné po 200 kusech v nepromokavé fólii, s rozsahem výtisku 16, 20 a 24 stran a barevností 4/4.