Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Poloautomatický depozitár na archiváciu mikroskopických sklíčok a parafínových bločkov (FFPE kaziet)
Referenznummer der Bekanntmachung: JLFUK MT 6-OVO/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42965110 Lagersystem
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodávka poloautomatického skladovacieho systému s poloautomatickým systémom obehu políc s vnútornými zakladačmi pre 1,3 milióna kusov mikroskopických sklíčok a 700 tisíc parafínových bločkov (FFPE kaziet), pričom skladovacie jednotky sú navzájom prepojené informačným systémom na správu skladovacích miest. Dodávka predmetu zákazky je súčasťou realizácie projektu spolufinancovaného zo zdrojov Európskych štrukturálnych a investičných fondov.